Levné letenky online | BUB.cz Webdesign rychle, levně a kvalitně

Jízda po suché dálnici nemusí být pokaždé úplně bezpečná. Podívejte se na video, ve kterém dostane Audi smyk v zatáčce na olejové skvrně.
Audi dostalo smyk ve 150 km/h na dálniciAudi a smyk na dálnici ve 150 km/h (VIDEO)

Pošli příteli Pošli příteli
ŠpatnýNic mocDost DobrýVýbornýÚžasný!! (hlasů: 11, průměr: 4,18 z 5)

Komentářů k příspěvku: 5 “Audi a smyk na dálnici ve 150 km/h (VIDEO)”

 1. 1 Michal

  No zvládnul to s přehledem…Těší mě u tohoto videa, že to nebyl jenom takový ten týpek, co dá plný plyn a jede, a když se něco stane, bohužel….ale nezvládne to.

 2. 2 Gargoyle

  Tak ten měl z prdele kliku!

 3. 3 Ježeček

  jooo celkem machr a štěstí měl taky, asi už má něco za sebou.

 4. 4 drb

  umíííííííí

 5. 5 honza

  Je to jen defekt.při výstupu z auta šel ke přední straně vozidla a po sléze ho obejde do zadu aby byl mimo dohled kamery.Při takové situaci nejdete nikam na jisto jak šel tento řidič,ale je v šoku.I kdyby jsem připustil že šlo u olejovou skvrnu,tak by měl zastříkané přední okno od vozidla jedoucím před ním.Dále kdy by šlo o olejovou skvrnu,tak by určitě nebyla na jednom místě,ale táhla by se dle rychlosti auta,které přišlo o zmíněný olej nejméně 300metrů,než by zjistil únik oleje.Ale to by nestačilo také.Jelikož při úniku oleje z auta,dojde k turbolenci a olej je rozprášen tak,že sedne na vozovku v minimálním množství,z důvodu toho že při součtu rychlosti a množství oleje v motoru,by jsme ani nepoznali kde nám unikl!!!S pozdravem policejní inspektor dopravní inspekce ČR.


Váš auto tip

Máte tip na zajímavé video nebo fotky? Pošlete tip na Café Time