Levné letenky online | BUB.cz Webdesign rychle, levně a kvalitně

Policejní auta můžeme potkat na každém kroku, ovšem pouze v tom případě, pokud je zrovna nepotřebujeme. Už jsme zde měli policejní Lamborghini Gallardo, policejní Porsche 911 také každý zná, ale Subaru Impreza Wrx Sti s majákem s jen tak někomu vidět nepodaří. A ani bych vám to moc nepřál, tedy v případě, že by jste ho viděli ve zpětném zrcátku po tom, co jste si zase trochu užívali stádo koníků pod vaší kapotou. To stejné stádo by vás totiž nechalo na holičkách. Policejní Subaru Impreza Wrx Sti a jeho boxer se zakousne pouze jednou a pak už jen tak nepustí….
Policejní auta - Subaru Impreza Wrx Sti honí zločince (VIDEO)

Na videu uvidíte honičku za Citroenem C4. Nebezpečné předjíždění na plné i dvojité plné čáře, riskantní manévry a snaha uniknout ruce zákona. Celé tohle představení sleduje policejní vrtulník a pomáhá pozemním jednotkám. Zločinci jsou po dlouhé honičce dopadeni a zatčeni. Policejní auto Subaru Impreza Wrx Sti dostane jako odměnu další plnou nádrž vysoce oktanového benzínu a žíznivý japonský boxer může dál „Pomáhat a chránit..“ veřejnou bezpečnost…Policejní auta – Subaru Impreza Wrx Sti honí zločince (VIDEO)

Pošli příteli Pošli příteli
ŠpatnýNic mocDost DobrýVýbornýÚžasný!! (hlasů: 9, průměr: 3,89 z 5)

Komentářů k příspěvku: 6 “Policejní auta – Subaru Impreza Wrx Sti honí zločince (VIDEO)”

 1. 1 jiri

  Kdybys vezl svoje zraněné dítě do nemocnice……. Jen příklad, fakt bych nezastavil ať bych jel včemkoliv, i ve srač..ce jménem pomeranč. Tohle je sámo jen ujíždění,

 2. 2 Tomáš

  Pokud, jak ty říkáš, by si vezl zraněné dítě do nemocnice…, tak by pro tebe bylo lepší zastavit říct že vezeš to dítě a předat jim ho, protože tam budou 2x rychleji jak ty. A samé to není, protože pokud neměl důvod ujíždět a jak to vypadalo tak neměl, je to porušení pravidel o SP. Byl to debil, a proto to takhle vypadá na těch silnicích, koupí si pořádný auto a myslí si že je bůh. A pak je někde rostřelenej na silnici a zabijí další lidi. Vem jenom to kdyby mu v tom městě vběhlo to dítě pod kola….. , je na kaši. Mám zkušenosti a proto vím o čem mluvim, s nehodama se potkávám velmi často na silnicích.

 3. 3 Tomáš

  a proto mám na to odlišný názor, jak ty.

 4. 4 Jan

  pravdu máte oba:-)

 1. 1 Policejní vozy a létající pachatelé - Black | Café Time – Šokující videa
 2. 2 Policejní auta v divoké honičce ulicemi L.A.

Váš auto tip

Máte tip na zajímavé video nebo fotky? Pošlete tip na Café Time