Levné letenky online | BUB.cz Webdesign rychle, levně a kvalitně

Porsche 911 Carrera – krvelačný boxer toužící po souboji je nejprodávanější model této značky. První 911-tka byla na trh uvedena už v roce 1963. Po několika generacích úprav, současný model 911 sdílí s původním modelem pouze základní mechanický koncept motoru vzadu, šestiválcový motor a základní styl. Porsche 911 Carrera to je legenda, která stále žije. Pojďte se s námi nadechnout zplodin z „nabušeného“ šesti válce…
Porsche 911 Carrera - Bombastická videa
První video nás zavede do Stockholmu a do jeho nočních ulic. Sešlápnutí plynu a brutální jízda – Porsche 911 Carrera uniká ve tmě. Druhé video je závod se Suzuki Hayabusa. Hladina adrenalinu stoupá, Porsche 911 Carrera vyráží vpřed a Suzuki Hayabusa se drží jako klíště. Souboj titánů po veřejné silnici.
V posledním videu se podíváme na srovnávací jízdu dvou sporťáků z pořadu Top Gear. Audi R8 je dosti silný soupeř. Uvidíme, jak si s ním Porsche 911 Carrera S poradí. Konec slov, nastal čas na činy. Nemilosrdný boxer se probouzí…Porsche 911 Carrera – Getaway in Stockholm (VIDEO)Porsche 911 Carrera 4S VS Suzuki Hayabusa (VIDEO)Porsche 911 Carrera S VS Audi R8 – Top Gear (VIDEO)
Část textu použita z Wikipedia – Porsche Carrera 911.

Pošli příteli Pošli příteli
ŠpatnýNic mocDost DobrýVýbornýÚžasný!! (hlasů: 4, průměr: 4,50 z 5)

Váš auto tip

Máte tip na zajímavé video nebo fotky? Pošlete tip na Café Time