Levné letenky online | BUB.cz Webdesign rychle, levně a kvalitně

PPI Ice Tuning Audi Q7

PPI Ice tuning Audi Q7 má na svědomí německá firma PPI Automotive Design. PPI Ice tuning Audi Q7 změní luxusní a sportovní model SUV. PPI Ice Tuning hodnotí tvůrci jako dynamičtější, luxusnější a exkluzivnější dílo, než byl jeho předchůdce.

PPI ICE Audi Q7 - Tuning Audi


Základ úpravy PPI Ice pro AUDI Q7 tvoří aerodynamický balíček, který rozšiřuje sériové partie vozu a 110 mm na šířku a stírá rozdíl mezi terénní a silničním voze. AUDI Q7 díky novým spojlerům a prahům vypadá sportovněji. Navíc jsou díly vyrobeny z karbonu pro zredukování váhy vozu. Aby vůz však nevypadal jako „požírač“ silnic, upravili technici z PPI také pohonnou jednotku.

Pro AUDI Q7 vytvořili několik možností nastavení. Stage 1 je určen pro všechny dieselové i benzínové varianty a obsahuje sportovní vzduchový filtr, optimalizaci řídící jednotky a sportovní výfukový systém. V této úpravě AUDI Q7 dostane o 47 koní navíc. Nejlepší úprava je určena pro 4,2 litrový osmiválec. Ten se po zásahu firmy PPI může chlubit obrovským výkonem 600 koní a maximální rychlostí 295 km/h. V tomto případě je PPI Ice Audi Q7 SUV z nuly na stovce za méně než 6 vteřin.

Audi Q7 dostalo od PPI nové brzdy o rozměrech 405 x 34 mm vepředu a 380 x 28 mm vzadu. Ve předu jsou nainstalováno šesti a vzadu čtyřpístkové třmeny. Nové brzdy se ukrývají pod dvaadvaceti palcovými koly PPI Formula obutých v pneumatikách Michelin 4×4 Diamaris o velikosti 295/30.
Můžete se pokochat dílem PPI v přiložené fotogalerii. Samozřejmě jsme vybrali taky pěkné videa AUDI Q7.

Audi Q7 reklama na mega SUV


Audi Q7 Promo video, které si zaslouží potlesk
Písničky použité ve videu:
Moby – Dream About Me, Carla Vallet – Streets of Tomorrow
PPI Ice Tuning Audi Q7 fotky:

Pošli příteli Pošli příteli
ŠpatnýNic mocDost DobrýVýbornýÚžasný!! (hlasů: 2, průměr: 5,00 z 5)

Komentářů k příspěvku: 3 “PPI Ice Tuning Audi Q7”

  1. 1 Monika

    Audi Q7 je to nejluxusnější auto, které znám.. Ta elegance, která se snoubí s originalitou.. AUDI Q7 dábělsky šikovná, andělsky krásná..

  2. 2 proky1976

    To je ale.Ten musí bejt pekně drahej.

  1. 1 Café Time » Café Time v Chicagu

Váš auto tip

Máte tip na zajímavé video nebo fotky? Pošlete tip na Café Time