Levné letenky online | BUB.cz Webdesign rychle, levně a kvalitně

Tomuto neuvěříte pokud neuvidíte na vlastní oči. Nová Škoda Yeti je srovnávána s auty jako Maybach, Ferrari, Range Rover. Test auta Škoda Yeti však nekončí pouze srovnáním prostorového komfortu s Maybachem, či rychlostí na závodním okruhu s italským hřebcem od Ferrari. Škoda Yeti 4×4 poslouží i jako tetovací salón a chlapík bolestivě zjistí, že Range Rover na tom není s komfortem zase tak dobře jako česká Škoda. Tohle je jenom část z náročného a neobvyklého testu pořadu Top Gear. Jako perličku na závěr si vymysleli, že ze Škody Yeti udělají pojízdnou přistávací plošinu pro helikoptéru. Jak dopadla Škoda Yeti v tomto neobvyklém testu? Podívejte se na poutavé video, na kterém Škodovku opravdu nešetřili. Tohle byla doslova zkouška ohněm.
Pokud vás zajímá cena Škoda Yeti se prodává od 360 000,- za model 1,2 TSI/77 kW a končí na 715 800,- za 2,0 TDI /125 kW 4×4 Experience. Cenu můžete ovšem zvýšit za příplatkovou výbavu. Helikoptéra v tom ovšem není.

Trabant 601 reklamaŠkoda Yeti v náročném testu Top Gear

Škoda Yeti v Ženevě

Pošli příteli Pošli příteli
ŠpatnýNic mocDost DobrýVýbornýÚžasný!! (hlasů: 12, průměr: 4,67 z 5)

Komentářů k příspěvku: 7 “Škoda Yeti v náročném testu Top Gear”

 1. 1 Tomáš

  A pak že se Škodovce nepovede udělat dobré auto.
  Jsem zvědav co bude Jeremy Clarkson říkat v hangáru až test zařadí do některého z budoucích pořadů.

 2. 2 Honza

  A je to tady Jeremy Clarkson se úplně zbláznil. Ono se mu zamlouvá jiné auto než britské? Ani to není V8 nebo super sport! Zavolejte Doc. Chocholouška je tu další kandidát na svěrací kazajku. Ale necháme se překvapit jestli to někdy zařadí do vysílaní.

 3. 3 Martin

  Tomaš co psal 22 února tak nevím kde na ty chytrý řeči přišel. Tak za prvé klíč a hever jsou v základu, ale není tam rezerva. Ta je za příplatek. A za druhé cena základu je mnohem nižší, když cena nejvyšší výbavy je něco přes šestset tisíc… Co se týče designu, tak co člověk to názor…

 4. 4 jaroslav

  nic moc

 5. 5 kluk

  Stupidní reklama pro Škodu :-))

 6. 6 jiri

  Valím jenom bulvy co škodovka snese.

 1. 1 Test Škody Yeti

Váš auto tip

Máte tip na zajímavé video nebo fotky? Pošlete tip na Café Time