Levné letenky online | BUB.cz Webdesign rychle, levně a kvalitně

Tatra 813 v akci, ztracené a opět nalezené video. Truck Trial je vždy zábavný a plný napětí. O Extrémní situace není nikdy nouze.

Truck Trial videa - Tatra 813 v akciTruck Trial videa – Tatra 813 v akci

Pošli příteli Pošli příteli
ŠpatnýNic mocDost DobrýVýbornýÚžasný!! (hlasů: 23, průměr: 4,83 z 5)

Komentářů k příspěvku: 11 “Truck Trial videa – Tatra 813 v akci”

 1. 1 vasek

  tady na ty akci sem byl dobrej zazitek vyborny predvadeni tahle tatra je fakt dobra a silna

 2. 2 Radim

  nemuzu nikde sehnat datum na truck trial v mohelnici 2009.PLEASE HELP!

 3. 3 pepa

  Lidi prosim ozvyte se my kde je truck trial 2009 v mohelnici budu vam v decny na mail: 73678@seznam.cz diky moc ale co nejdriv potrebuji vedet to co nejrychlej dikec.

 4. 4 olda

  Letos je to s truck trialem trošku jinak. V Mohelnici se pojede jeden ze sedmi závodů seriálu českého trucktrialu a to v termínu 23-24. května /viz stránky
  truck trial.cz/
  A ta šou co se jezdívala v Mohelnici pod názvem Extremtruck trial, nebo loni pod názvem TTWC, by se měla jet 13-14. června ve Vřesině u Ostravy a měl by to být jeden ze závodů seriálu Evropa truck trial, takže i se zahraniční účastí.

 5. 5 honza

  Jestli má být extrem truck trial ve Vřesinské strži,tak to bude hruza,nejenom že tam není pořádný terén,ale je tam málo místa pro diváky.

 6. 6 jiri

  Tak to s tou Vřesinskou strží není pravda. V posledních týdnech se tam bagruje jako o život. Věřte tomu, že to bude Mistrovství Evropy se vším všudy !

 7. 7 mira

  Kde to tam v teVřesině přesně je?dik za odpověd

 8. 8 olda

  Tak jak se Vám líbilo ve Vřesině? Za sebe, za posádku červené vejdy můžu říct že jsme byli úplně unešeni z náročností některých sekcí .Jezdíme třetím rokem ale tak dobý závod jsme ještě nejeli.I organizačně to bylo super. Zvládli jsme odjet 20 sekcí za dva dny a přitom v některých bylo třeba i 10 branek.Jedině co nás překvapilo, že přišlo tak málo lidí. Čekali jsme že to bude jak v Mohelnici – ono se pak i líp jezdí, když je pro koho.Ozvěte se někdo z diváků jestli se bylo na co dívat, nebo jsme si užívali jen my. Dík.

 9. 9 VITACCIT

  olda – to proto že drtivá většina Ostraváku o tomto závodě nevěděla. Ironii je že já bydlím do dvou kilomerrů od strži a o tomto závodě jsem neměl ani tušení. Teda podle hluku – moredátora jsem věděl že tam nějaká akce je – ale nečekal jsem že Trak trial. To proto že upoutávky na tento závod byli čeho jsem si všimnul jen na sloupech el. vedení a byli menší než běžný plakát(a ještě jsem těchto upoutávek viděl žalostně málo) …
  Navíc nikdo koho znám, o tomto závodě nevěděli. Mám dokonce pocit, že v ten samý den ve Vřesině na hřišti(do kilometru od strže) bylo něco jako Dětský den(nevím – myslím) Takže si ti co znám mysleli že ten kravál je od tama …

 10. 10 brtnik85

  Tak tomu říkám nadupaný mašiny.

 1. 1 Café Time » Nejlepší Auto videa, které musíte vidět

Váš auto tip

Máte tip na zajímavé video nebo fotky? Pošlete tip na Café Time