Levné letenky online | BUB.cz Webdesign rychle, levně a kvalitně

GMC Duramax vs Ford Mustang

Podívejte se, jak to taková dieselová bestie dokáže pokořit i takovéto sporťáky. GMC Duramax se jednoduše nenechá porazit. Téměř čtyři tuny čisté váhy za sebou zanechá nadupané auta jako by nic. Dieselový motor neuvěřitelně svižně rozhýbe tento kolos. Skvělá podívaná pro diváky.

GMC Duramax vs MustangGMC Duramax vs MustangGMC Duramax pálení gum

Pošli příteli Pošli příteli
ŠpatnýNic mocDost DobrýVýbornýÚžasný!! (hlasů: 6, průměr: 3,67 z 5)

Komentářů k příspěvku: 3 “GMC Duramax vs Ford Mustang”

  1. 1 Lucifer

    Je to geniální, ale musela tam být provedena nějaká úprava motoru protože základních 350HP by mustanga neměli šanci udělat, Nehledě na to že prázdý to má 3500Kg

  2. 2 Root

    To Lucifer: To auto bude urcite odlehcene a bude mit precipovany motor protoze FORD mustang ma par koni pod kapotou duramax sice taky ale je zase tezky.

  3. 3 Mat

    Není vše o koních pod kapotou: celkové chování motoru je závislé na třech hlavních faktorech, a to výkon (kW nebo hp), kroutící moment (Nm) a otáčky za minutu. Je známo, že diesly mají větší krouťák než benzíny, takže hlavně v nižších otáčkách jsou ve výhodě, když tomu pomůže vhodně vyladěné a výkonné turbo, tak tady máme další faktory, jako přenos výkonu z motoru na převodovku, z převodovky na kola a z kol na silnici. Ta velká potvora má mnohem větší tlak na cm2, takže i hůř proklouzne. Jako hlavní faktor ale vidím ten ohromný krouťák.


Váš auto tip

Máte tip na zajímavé video nebo fotky? Pošlete tip na Café Time