Levné letenky online | BUB.cz Webdesign rychle, levně a kvalitně

Le Mans 2008 Monza a hrozná nehoda. Motorsport je hra milimetrů a desetin. Pár milimetrů sem a pár desetin vteřiny tam může znamenat rozdíl mezi skvělou podívanou a tragédií. Jezdec týmu ORECA Stephane Ortelli a jeho včerejší hrozná nehoda v Le Mans 2008 v Monze je toho přesvědčivým důkazem. Ortelli, který řídil vůz ORECA Courage LC70-Judd, ztratil kontrolu nad řízením a roztočil se, vletěl na trávu, kde se vznesl do vzduchu a letěl dál přes vozovku i svého soupeře Allana McNishe v Audi R10 TDI. To byl jeho let ovšem pouze na začátku.
Le Mans 2008 Monza - Stephane Ortelli - Hrozná nehoda (VIDEO) Teď teprve přišlo to pravé rodeo. Ortelli utrpěl poranění kotníku, ale dle zpráv z Týmu ORECA je jinak v pořádku. Ovšem jak uvidíte, celá událost mohla dopadnout mnohem hůře, jak už bylo řečeno pár milimetrů sem, pár desetin tam… Le Mans 2008 Monza video…Le Mans 2008 Monza – Stephane Ortelli – Hrozná nehoda (VIDEO)

Pošli příteli Pošli příteli
ŠpatnýNic mocDost DobrýVýbornýÚžasný!! (hlasů: 8, průměr: 4,63 z 5)

Komentářů k příspěvku: 1 “Le Mans 2008 Monza – Stephane Ortelli – Hrozná nehoda (VIDEO)”

  1. 1 Renda

    Hrůzostrašná nehoda,ale mám pocit,že v roce 1982 nepřišel o život Jacques Villenevue,ale jeho otec Gilles.Jinak super stránky!


Váš auto tip

Máte tip na zajímavé video nebo fotky? Pošlete tip na Café Time